"Jesteśmy specjalistami w branży wykończenia wnętrz oraz dostarczamy najlepsze materiały"

Duża gama produktów, powstała w odpowiedzi na różnorodne oczekiwania klientów w zakresie dekoracji, ochrony i zabezpieczenia powierzchni oraz jej odpowiedniego wykończenia.

Obecnie na rynku nie brakuje różnorodnych produktów wykorzystywanych powszechnie w wykonywaniu różnorodnych prac w budownictwie.

Dużą popularnością wśród szerokiej rzeszy klientów cieszą się siatki plastikowe oraz wzmacniające.

W ostatnim czasie siatka plastikowa znalazła niezwykle szerokie zastosowanie w ogrodzie, na balkonie czy na placu budowy. Materiał ten jest bardzo lekki, a ponadto nie ulega korozji.
Dzięki jej użyciu można wytyczać niewielkie powierzchnie, zabezpieczać drzewa, krzewy oraz różnorodne rośliny. Doskonale sprawdza się ona jako siatka osłonowa od wiatru lub jako podpora dla roślin pnących.

Ponadto siatki plastikowe bez problemu mogą zastąpić siatki hodowlane. W ofercie mamy szeroki wachlarz tego produktu. W wielu sklepach dostępne są siatki różniące się między sobą kolorem, wysokością i co najważniejsze rozmiarem oczka.

Z kolei siatka wzmacniająca jest rodzajem elastycznej taśmy wykonanej z drobinek szkła - włókna szklanego umieszczonego na tworzywie PCV. Produkt ten jest zazwyczaj przeznaczony do naprawy oraz trwałego sklejania różnorodnych urządzeń, przedmiotów oraz elementów instalacji wodno-kanalizacyjnych. Ze względu na wysoką wytrzymałość siatkę wzmacniają stosuje się także do uzupełniania ubytków oraz pęknięć i wzmocnień połączeń, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach.

Siatka ta jest bardzo wytrzymała, elastyczna oraz odporna na działanie wysokich temperatur. Ponadto jest łatwa oraz szybka w użyciu. Nie zajmuje ona dużo miejsca, więc bez problemu można ją przechowywać w każdej szufladzie lub skrzynce z narzędziami. Siatka ta idealnie zastępuje zbrojenie, jest stosowana z klejami epoksydowymi oraz znacznie wzmacnia spoinę.

Polecamy zajrzeć do oferty siatek na http://novmax.pl/

Jest to rodzaj taśmy wykonanej z włókna szklanego pokrytego wytrzymałym PCV, więc podczas jej stosowania powinno się używać rękawic ochronnych. Ten niezawodny produkt charakteryzuje się ogromną wytrzymałością, odpornością na rozdzieranie oraz działanie alkaliów.

Podczas używania tej siatki należy ją docinać z użyciem ostrych nożyczek.
Produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu, nie reaguje ze składnikami klejów oraz eliminuje wszelkie odkształcenia pod wpływem wysokiej temperatury.

Okiem reportera

budownictwo