"Jesteśmy specjalistami w branży wykończenia wnętrz oraz dostarczamy najlepsze materiały"

Duża gama produktów, powstała w odpowiedzi na różnorodne oczekiwania klientów w zakresie dekoracji, ochrony i zabezpieczenia powierzchni oraz jej odpowiedniego wykończenia.

Każde mieszkanie po pewnym czasie użytkowania wymaga odświeżenia, lub drobnych napraw.

Powstaje wtedy pytanie czy zrobić to samodzielnie czy zatrudnić fachowców. Domowi majsterkowicze najczęściej potrafią sobie poradzić z malowaniem ścian, wymianą kafelków w łazience, czy rozłożeniem nowej wykładziny na podłogach. Robią to w czasie wolnym od innych zajęć i obowiązków. Remont w mieszkaniu trwa wtedy dość długo, ale nie jest zbyt uciążliwy dla domowników. Inaczej jest w sytuacji, gdy potrzebny jest gruntowny remont w mieszkaniu.
Przy tej okazji można poprawić nie tylko estetykę wnętrza ale też jego funkcjonalność; na przykład rozszerzyć przestrzeń poprzez wyburzenie ścianek działowych, zamontowanie nowoczesnych paneli z oświetleniem, wymianę okien. Wymaga to ogromnego nakładu pracy, czasu i wysiłku. Nie ma więc raczej dylematu czy robić go samodzielnie czy zatrudnić fachowców. Gwarancją dobrze i solidnie wykonanych robót jest wynajęcie renomowanej firmy remontowo - budowlanej. Ekipa zrobi to kompleksowo - od wykonania projektu nowej aranżacji, aż po wszystkie prace budowlane czy renowacyjne i wykończeniowe. Każdy właściciel mieszkania marzy o tym, aby było ono wyjątkowe i niepowtarzalne. 
Trzeba więc wiedzieć na czym polega i jak przebiega wykończenie wnętrz, aby w odpowiednim momencie włączyć się do akcji. Ważny jest każdy szczegół - odcień farby na ścianie, typ oświetlenia i jego rozmieszczenie, kolorystyka i faktura wykładzin. W tym względzie najbardziej liczą się upodobania i gust użytkownika, który musi podjąć decyzję dotyczącą wszelkich detali wykończeniowych i doboru elementów ozdobnych wkomponowanych w aranżowaną przestrzeń. Ten finalny etap remontu daje domownikom gwarancję dobrego samopoczucia w mieszkaniu.
Źródło: http://www.dolomit.wroclaw.pl

Okiem reportera

jak przebiega wykończenie wnętrz

samodzielnie czy zatrudnić fachowców

remont w mieszkaniu